Турнір з пауерліфтингу – жим лежачи

Сьогодні, 11 травня 2019 року в спортивному клубі Концерн SAFARI пройшов турнір з пауерліфтингу – жим лежачи.
Участь в турнірі взяли 19 атлетів.
Резніченко Роман – учасник АТО, атлет, спротсмен ГО “Спілка ветеранів АТО” взяв участь в турнірі з силового виду спорту Пауерліфтинг – жим штанги лежачи.

IMG_20190511_130035_222
Зі свєю ваговою категорією 87,200 віджав від грудей штангу вагою 142,5 кг.
Показав відмінну фізичну форму і зайняв 1 місце серед абсолютної категорії, нагороджений медаллю та грамотою за участь в турнірі по жиму лежачи.

Вітаємо Резниченко Романа з заняттям першого місця. Нехай ця перемога буде в житті не останньою, а лише однією з багатьох.

IMG_20190511_125947_941 (1) IMG_20190511_125938_216

Для ветерана АТО спорт – це відмінний спосіб зайняти свій час, розробляти силу волі і виховувати особистість.

Такі змагання дають таким хлопцям,  які пройшли гарячі точки, впевненість в собі.
Ніколи не потрібно зупиняйся на досягнутому, удосконалюйтеся, тренуйтеся і ніколи не падайте духом і завжди вірте в свої сили.