Звільнено начальника департаменту охорони здоровя ХОДА Вадима Іваннікова

20 березня 2010 року, під час брифінгу очільник Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер повідомив про звільнення зі своєї посади Вадима Іванникова – начальника департамену охорони здоровя обласної держадміністрації, який встигнув попрацювати лише тиждень. Причиною його звільнення губернатор зазначив неможливість Іванниковим у стислий термін організувати в умовах карантину ефективну роботу медичних закладів та вкрай недоречні розпорядження щодо передачі до до Харкову з районних лікарень апаратів штучного дихання – вкрай необхідних при лікуванні хворих на коронавірус  COVID-19.
Зі свого боку, ГО “Спілка ветранів АТО” зазначає, що з самого початку рішення губернатора щодо призначення на цю відповідальну посаду Іваннікова – людину, яка на протязі двох років (у 2014-2015 р.р.) працювала на сепаратистів на окупованих територіях головним лікарем Краматорської міської лікарні, викликало хвилю обурення у активістів та свідомої частині суспільства Слобожанщини. 
Стосовно цього питання ми напряму і зверталися до Олексія Кучера окремим листом і сподіваємося, що це була реакція на конструктивну критику.
20200321_11332220200321_113341