ДОБРО В ДІЇ: У ХАРКОВІ ВІДБУВСЯ ЗАХІД ДЛЯ ДІТЕЙ ВЕТЕРАНІВ

24.01

Сьогодні Харківські громадські організації змогли подарувати дітям ветеранів та ветеранок веселі емоції і незабутні враження. Цей захід став особливою нагодою для маленьких учасників відчути тепло та підтримку.

«Я, як дружина ветерана та мама двох дівчат, була в захваті від сьогоднішнього заходу. Відчула на собі, як це важливо для наших діток. Дуже вдячна організаторам. Вони – неймовірні молодці, що можуть робити такі свята під час такої важкої ситуації на Харківщині»,- каже Голова ГО “Дружини ветеранів АТО” Ольга Лехан.

Протягом заходу дітки мали можливість танцювати,співати із аніматорами. Брали участь у цікавих конкурсах та могли погладити і погодувати голубів.Після конкурсів діти смачно поїли і отримали подарунки.

Ми дякуємо Благодійному фонду “Громадська варта” та Благодійному фонду “Допомога дітям – Злагода” за таку чудову ініціативу!

Цей захід викликав справжню радість та задоволення у малечі, що підкреслює важливість подібних ініціатив для дітей, батьки яких стоять на захисті нашої країни!