Звільнення патріотів – загроза обороноздатності країни!

30.05

Харківська обласна громадська організація “Спілка ветеранів АТО ” – єдність воїнів, які з 2014 року захищали і зараз захищають Україну з подивом сприйняла новину про звільнення зі своєї посади начальника Управління Служби безпеки України у Харківській області Романа Дудіна.
На жаль, судячи за все, Президенту доповіли зовсім не відповідаючу дійсності інформацію.
Патріоти України, атовці – ті, хто вже з ранку 24.02.2022 р. зі зброєю в руках готові були зустрічати на вулицях і передмістях Харкова московські війська, мають відзначити визначну роль Романа Володимировича у тому, що Харків – на відміну від Херсону, не був здоланий набагато переважаючими силами супротивника.
Як у подіях 2014 року ми маємо відзначити дії Арсена Авакова – у тому, що Харків залишився українським містом, так і у подіях 2022 року велику роль відіграло рішення Романа Дудіна надати зброю тим, хто вміє та готовий її застосувати проти ворога.
Підкреслимо:
у 2014 році допомогу патріотам-харків’янам було надано людьми та зброєю,
у 2022 році – ми вже були готові і нам вистачило тільки зброї.
Так сталося, що її у вирішальний час чомусь нам не надали – а ні військомати, а ні ЗСУ, а ні поліція, а ні інші державні органи.
На наш погляд, внесок начальника Служби безпеки України у Харківській області Романа Дудіна у справі відстоювання Харкова та області від москальськіх загарбників важко недооцінити.
Ті, хто перші два тижні спочатку повномасштабної війни 2022 р. боронив Харків та область, знають – скільки було зроблено для цього в ці часи Управлінням Служби безпеки України у Харківській області її рядовими співробітниками, офіцерами та керівництвом.
Роман Дудін – це людина, яка з гідністю пройшла найважчі часи початку війни та змогла згуртувати навколо себе патріотів, що готові захищати Україну навіть найбільшою ціною…

Слава Україні!