11 бійців АТО, поранених на фронті відправилися до Литви на реабілітацію

20.04
19 квітня 2016 року до Литви чартерним рейсом з Харкова на літаку литовського міністерства оборони відправились 11 учасників АТО – справжніх воїнів, поранених під час бойових дій на сході країни. Усі вони отримали нагороди від міністра оборони України Степана Полторака, який був присутній під час виліту у Харкові.
Четверо військовослужбовців Збройних Сил України були нагороджені відзнакою Міністерства оборони України — медаллю «За зразкову службу», ще семеро одержали відзнаку Міноборони — медаль «Знак пошани».
Хлопці тепер мають можливість на протязі місяця пройти курс реабілітації у найкращих лікуввальних та реабілітаційних центрах Литви – і звичайно все це безкоштовно. У проекті – в майбутньому забезпечити проходженням аналогічного курсу ще близько 30 учасників АТО.
Участь у цьому заході також прийняли ті люди, без допомоги яких і не можливо було би втілити у реальність цей проект – губернатор Харківської області Ігор Райнін та мністр оборони Литви Юозас Олекас.
Завдяки активній праці представників ГО “Спілка ветеранів АТО” участь у даному проекті вже змогли прийняти і 6 харків`ян – учасників АТО, членів нашої організації.
999 77 99