17 січня у Києві – Всеукраїнська акція “Кабмін – поверни землю атовцям!”

14.01

Запрошуємо усіх атовців приєднатися до Всеукраїнської акції – мітингу “Кабмін – поверни землю атовцям!” у Києві, біля Кабміну, яка відбудеться під час наступного засідання уряду 17 січня 2018 року о 10.00.
Пряма трансляція з мітингу:

Нагадуємо: згідно прийнятої Кабміном у червні місяці цього року постанови 413, фактично повністю призупинилася видача дозволів на оформлення земельних ділянок учасникам АТО. Штучне обмеження оформлення земельних ділянок учасниками АТО співвідношенням у 25% від площі земель, реалізованих за попередній період на відкритих аукціонах відповідними управліннями Держгеокадастрів, поставило на хрест на цій майже єдиній реально діючій пільгі для атовців. Кількість дозволів на розробку технічної документації, наданих учасникам АТО регіональними управліннями Держгеокадастру, скоротилася в десятки, а у деяких областях – в сотні разів!
Кожний учасник АТО може пересвідчитися у результатах дії цієї постанови – треба тільки навідатися до свого місцевого управління Держгеокадастру та спробувати оформити земельну ділянку для себе у власність в межах безоплатної приватизації. Раніше це було хоч і важко, і довго – але реально, а зараз – просто не можливо.
На теперішній час, як свідчить статистика, тільки один з трьох учасників АТО зміг оформити у власність собі земельну ділянку.
Пряма трансляція з мітингу відбудеться на каналі “Спілка ветеранів АТО”