23 вересня (п’ятниця) 2016 року о 16:00 для дітей учасників АТО в Палаці дитячої та юнацької творчості (Палац піонерів) по вул. Тракторобудівників 55 на Салтівці буде проходити костюмований концерт «Три товстуни».

14.09

Шановні побратими!

23 вересня (п’ятниця) 2016 року в 16:00  в Палаці дитячої та юнацької творчості (Палац піонерів) по вул. Тракторобудівників 55 на Салтівці до дня Міжнародного дня миру, який відзначається 21 вересня буде проходити костюмований концерт «Три товстуни» для дітей учасників АТО, малозабезпечених дітей, дітей з необмеженими можливостями, інвалідів.

Виділено більш ніж 200 місць для дітей учасників АТО.

У основі вистави – «Артистам Балаганчика дядечка Брізака, що живуть духом вільної творчості, протистоять не товсті, а товстошкірі люди без душі і фантазії. Спадкоємцю Тутті, якого товстуни виховують як свого наступника, навіюється, що у нього «залізне серце». Але хлопчик захоплюється грою з дівчинкою Суок з бродячого цирку, яка проникла до палацу під виглядом ляльки, і вибирає дружбу, доброту і свободу замість бездушності і ваших власних рішень. »

Завдяки яскраво-барвистим костюмам і безліччю яскравих і незвичайних пристосувань цей  феєричний виступ подарує відмінний настрій, створить атмосферу чарівництва і залишить незабутнє враження ще на довгий час.

Перший урок, який юні глядачі отримають у театрі – це те що добро перемагає зло чарівною силою мистецтва.

Так само діти будуть брати активну участь з акторами на сцені. Будуть веселі ігри і конкурси, які залишать масу задоволення, захоплення, радості та гарного настрою.

Охочих зануритися у казку і забути на деякий час о проблемах і турботах, зробити приємне не лише для дітей, а й для себе … !?

Телефонуйте і приходьте на концерт. Будемо раді бачити Вас і Ваших дітей.

Тел.: для запису:

(099) 048-62-96 Ольга

(067) 992-07-25 Марія

Чекаємо  Ваших  дзвінків!

traktorostroiteley-55-dvorec-2