24 учасника АТО уклали договори на купівлю квартир за обласною програмою

28.12

«Трест «Житлобуд-1», який виступає забудовником двох будинків по вул. Ньютона в Харкові, обраних для участі в програмі, відгукнувся на звернення керівника області – і вже після укладення договорів середню ціну квадратного метру було знижено на 6% з 9500 грн до 8789 грн. за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної. В результаті учасники програми змогли заощадити в середньому 20 тис. грн на вартості квартири.

«Квартири за програмою обрали вже 30 сімей, які завершують оформлення документів. З них 7 родин обрали однокімнатні квартири, 20 – двокімнатні та 3 – трикімнатні оселі», – розповіли в Департаменті містобудування та архітектури ХОДА.

«На сьогодні договори з фондом сприяння молодіжному житловому будівництву вже уклали 24 учасника програми. Платіжні доручення за цими договорами фонд вже оплатив. Йдеться про 40% вартості житла, які компенсуються з обласного бюджету за програмою», – уточнили в Департаменті містобудування та архітектури.

В’їхати в нові оселі учасники АТО та їхні родини зможуть у 2017 році.

Нагадаємо, Програма надання підтримки учасникам антитерористичної операції для будівництва і придбання житла в Харківській області на 2016 – 2018 роки.