Районний етап всеукраїнської дитячо-юнацької патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

18.04

18.04.2017 року в Харківській спеціалізованій школі I-III ст. № 17 Харківської міської ради Харківської області пройшов районний етап всеукраїнської дитячо-юнацької патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Участь у відкритті прийняло керівництво Харківської спеціалізованої школи I-III ст. №17, учасники АТО ХОГО “Спілка ветеранів АТО”. В рамках етапу проходили змагання з військової та фізичної підготовки,  першій допомозі при пораненнях між командами районів Харкова.. Участь у змаганнях прийняли близько 60 хлопців та дівчат.

Змагання між командами проводилися не тільки у площині фізичного розвитку – а й і у культурно-духовному, де визначали найкращих знавців з історії України.

02 03 01 000

«Саме завдяки таким масовим заходам, які спрямовані на виховання в патріотичному дусі підлітків та юнацтва, громада Слобожанщини буде у майбутньому вже готова до усіх найнебезпечніших викликів та посягань на незалежність нашої держави – сказав Олександр Сергієв голова Ради Харківської обласної громадської організації “Спілка ветеранів АТО”.

ХОГО «Спілка ветеранів АТО» завжди приділяє максимум уваги для патріотичного виховання молоді.