Акція про призупинення дії тарифів на проїзд в електротранспорті в м.Харкові

21.02

Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” разом з кількома десятками громадян біля будівлі мерії вимагали від представників міськради виконання рішення суду про призупинення дії тарифів на проїзд в електротранспорті в м. Харкові.photo_2019-02-21_10-34-19 photo_2019-02-21_14-20-35

Нагадаємо, 19 лютого 2019 року винесена ухвала окружного адміністративного суду щодо призупинення цін на проїзд в міському електротранспорті у користуванні м. Харкова.

У міськраді заявили, що не зможуть виконати рішення в короткі стоки, так як потрібен час на підготовку. У міськраді також пояснили, що рішення суду буде оскаржено. Однак готові розглянути нову систему оплати, яка передбачає діффереціаціі.

За словами заступника міського голови з питань інфраструктури міста Харкова Євгена Водовозова, до розробки системи диференційованої оплати будуть залучені фахівці Харківського національного університету міського господарства ім. А. Н. Бекетова. Спільно з комунальними підприємствами вони вивчать європейський досвід у сфері диференціації оплати проїзду і внесуть свої пропозиції. Терміни, коли подібна система буде впроваджена в м. Харків, поки не встановлені.Прокуратура Харківської області внесла до єдиного реєстру відомості по ч. 2 ст. 382 КК України (умисне невиконання судового рішення посадовими особами).

Ветерани АТО за справедливість, за неухильне виконання законів України і рішень суду.