Батьки отримали нагороду загиблого воїна

03.09

У Немишлянському районному військовому комісаріаті міста Харків батьку загиблого в зоні АТО солдата Дмитра Кузьміна – Віктору Дмитровичу – вручили орден «За мужність» III ступеня. Високу нагороду передали офіцери військкомату в присутності бойових товаришів героя та представників місцевих органів самоврядування.

27-річний воїн 92-ї окремої механізованої бригади Дмитро Кузьмін загинув 29 серпня 2014 року на Донеччині, поблизу Іловайська. Того дня його підрозділ рухався до заданого району і БМП-2, у якій на місці механіка-водія сидів Дмитро, йшла першою у колоні. Раптом українські бійці потрапили у засідку. Почалася перестрілка, один із снарядів влучив у бойову машину – і вона запалала.

Допомігши двом пораненим товаришам вибратися, Дмитро відчайдушно намагався збити полум’я з БМП-2, яку він називав «Ластівка». Та тієї миті поруч стався ще один, уже смертельний для воїна вибух…

– Дмитрик був найвправнішим бійцем серед нас: добре знався на військовій справі, усіх повчав та допомагав. Він ніколи не залишався осторонь чужої біди, не впадав у відчай, – згадує бойовий товариш загиблого героя сержант Дмитро Пархоменко. – Ми назавжди запам’ятаємо його як усміхнену, доброзичливу та щиру людину.

Після церемонії вручення державної нагороди усі присутні вшанували пам’ять Дмитра Кузьміна та інших загиблих українських воїнів хвилиною мовчання.

Harkiv-Nagoroda-Zagyblomu-2-300x203