Батьки українського захисника Андрія Маслова, отримали посмертну нагороду сина

31.10

Сьогодні у м. Чугуїв батьки українського захисника Андрія Маслова отримали посмертну нагороду сина орден «За мужність» III ступеня.

311018 7

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка нагороду орден «За мужність» III ступеня присвоєно за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

На нагородженні були присутні представники ГО “Спілка ветеранів АТО”.

«Я знаю, що ви виховуєте онука, сина Андрія. Хочу сказати від усього ветеранського братства – ми беремо шефство над хлопчиком», – сказав Голова Чугуївського осередку громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Михайло Лукаш. Також запевнив, що буде підтримувати та допомагати родині у  вирішенні будь-яких питань.

Учасники АТО в своїх виступах підкреслили, що Андрій Маслов – справжній герой, який без вагань у скрутний час став на захист рідної країни. Подвиги його і ще тисяч загиблих хлопців ніколи не будуть забутими й назавжди залишаться в наших серцях. Це справжні сучасні герої України, на таких прикладах мають зростати наші діти.

Слова співчуття та підтримки родині Маслових висловили  представники районної ради, об’єднаного районного військового комісаріату, дирекції Куп’янської залізничної дороги та військових частин Чугуївського гарнізону.

311018 3311018 6