БЕЗКОНФЛІКТНА КОМУНІКАЦІЯ: БАЛАКЛІЯ

21.06

20 червня 2024 року команда громадської організації «Спілка ветеранів АТО» відвідала Балаклійську громаду для проведення тренінгу «Безконфліктна комунікація з ветеранами». 

Захід був організований для працівників соціальних служб та пенсійного фонду з метою підвищення їхніх навичок у взаємодії з ветеранами. 

«Тренінг розпочався з розгляду основ ефективної комунікації. Учасникам розповіли про ключові принципи встановлення довіри, активного слухання та емпатії. Особливу увагу приділили вивченню невербальних сигналів та значенню зворотного зв’язку в процесі спілкування», – розповів психолог проєкту та голова ГО «Спілка медиків АТО/ООС» Сергій Усенко.

Також значна частина тренінгу була присвячена обговоренню впливу війни на внутрішній стан військових. Лектори детально пояснили, як бойовий досвід може змінити емоційний стан, поведінку та соціальну адаптацію ветеранів. 

На заході також був присутній голова Ізюмського районного відокремленого підрозділу ГО “Спілка ветеранів АТО” – Кабашний Роман.

«Завдяки навчанню соціальних працівників ефективній комунікації, ветерани мають отримати якісно новий рівень обслуговування та підтримки. Це зменшує ризик виникнення конфліктів і непорозуміння у суспільстві», – наголосив Роман.

Учасники тренінгу отримали практичні поради щодо створення підтримуючого та безпечного середовища для ветеранів, що сприятиме їхній успішній інтеграції в цивільне життя.

Ініціативу «Психологічна підтримка та безконфліктність. Особливості роботи з ветеранами, членами їхніх родин, членами родин загиблих, військовополонених та зниклих без вісті» впроваджує ГО «Спілка ветеранів АТО» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.