БЕЗКОНФЛІКТНА КОМУНІКАЦІЯ: КРАСНОГРАД

04.07

Наразі вже зараз велика кількість ветеранів повертається з фронту до своїх громад. З огляду на це, надзвичайно важливо забезпечити ефективну комунікацію між ветеранами та працівниками соціальних служб.

У рамках проєкту «Безконфліктна комунікація з ветеранами» наші психологи продовжують проводити серію тренінгів. Цього разу, 2 липня 2024 року, в Краснограді. 

Теми, які були розглянуті під час тренінгів, включають: розуміння психологічних переживань та емоційних станів ветеранів та техніки надання першої психологічної допомоги.

Позитивна реакція працівників Красноградського центру надання соціальних послуг підтверджує актуальність таких тренінгів. Вони зазначили, що знання та навички, отримані під час тренінгу, допоможуть їм краще розуміти потреби ветеранів та надавати їм необхідну підтримку без конфліктів.

Психолог нашої команди Сергій Усенко підкреслив: «Ці тренінги є актуальними, оскільки вони не лише покращують комунікацію, а й сприяють швидшій адаптації ветеранів у суспільстві. Ефективна взаємодія з ветеранами допомагає знизити рівень напруженості та конфліктів, що виникають через непорозуміння».

Ініціативу «Психологічна підтримка та безконфліктність. Особливості роботи з ветеранами, членами їхніх родин, членами родин загиблих, військовополонених та зниклих без вісті» впроваджує ГО «Спілка ветеранів АТО» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Фото: Руслан Агібалов