БЕЗКОНФЛІКТНА КОМУНІКАЦІЯ: КРАСНОКУТСЬК

10.07

9 липня 2024 року команда психологів ГО «Спілка ветеранів АТО» відправилася до Краснокутська, де провела тренінг з безконфліктної комунікації для працівників соціальних служб та інших установ, що працюють з ветеранами. 

Протягом заходу ми разом розібрали основні проблемні питання, які виникають у громади під час спілкування з ветеранами,а також розкрили основні методи ведення комунікацій з демобілізованими військовослужбовцями та членами їх родин.

«Повертаючись до цивільного життя, ветерани потребують підтримки для успішної адаптації та інтеграції в суспільство. Важливо забезпечити їм умови для відновлення соціальних зв’язків, професійного розвитку та психологічної стабільності», – зазначив психолог Сергій Усенко.

В кінці заходу працівники відповідних установ зазначили, що тренінг був дуже корисним,оскільки дозволив збагатити знання і навички, необхідні для ефективної роботи з ветеранами.

Ініціативу «Психологічна підтримка та безконфліктність. Особливості роботи з ветеранами, членами їхніх родин, членами родин загиблих, військовополонених та зниклих без вісті» впроваджує ГО «Спілка ветеранів АТО» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Фото: Руслан Агібалов