БЕЗКОНФЛІКТНА КОМУНІКАЦІЯ: ПЕРВОМАЙСЬКИЙ

27.06

25 червня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» відвідала місто Первомайський з метою проведення тренінгу для працівників соціальних служб щодо безконфліктного спілкування з ветеранами та членами їх родин.

«Цей тренінг є надзвичайно актуальним і потрібним у наш час. Суспільство має розуміти певні проблеми та виклики, з якими стикаються ветерани та їхні родини. Правильне спілкування та підтримка можуть значно покращити їхню адаптацію та інтеграцію в цивільне життя», – зазначила заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бомко Ірина.

В рамках семінару розглядалися питання емпатії, розуміння, техніки управління стресом і емоціями. Семінар надавав працівникам соціальних служб знання та навички для ефективної підтримки ветеранів і їхніх родин, сприяючи їхній адаптації до мирного життя.

«Ми не можемо повністю зрозуміти військових через їх бойовий досвід, оскільки це включає екстремальні ситуації, високий рівень стресу, небезпеки для життя та втрату побратимів, що виходить за межі звичайного цивільного досвіду. Ці фактори формують унікальний психологічний стан, який складно зрозуміти тим, хто не пройшов через подібні випробування.Проте ми можемо вислухати ветерана,надати емоційну підтримку,а головне – створити умови для успішної реінтеграції», – зазначив психолог проєкту Юрій Аксьонов.

Ініціативу «Психологічна підтримка та безконфліктність. Особливості роботи з ветеранами, членами їхніхродин, членами родин загиблих,військовополонених та зниклих без вісті» впроваджує ГО «Спілка ветеранів АТО» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Фото: Руслан Агібалов