БЕЗКОНФЛІКТНА КОМУНІКАЦІЯ: САВИНЦІ

14.06

Протягом шести місяців ми реалізовували проєкт «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» та зустрічалися з представниками місцевого самоврядування. Ми виявили потребу в тренінгах для працівників соціальних служб щодо безконфліктної комунікації з ветеранами.

Саме тому ми запустили наступний проєкт «Безконфліктна комунікація з ветеранами». У рамках проєкту психологи команди проводять серію тренінгів для працівників соціальних служб, пенсійного фонду та інших установ.

Метою тренінгів є навчання ефективним методам комунікації з ветеранами, спрямованим на запобігання конфліктам та покращення взаємодії.

13 червня 2024 року ми зустрілися з представниками соціальних служб у Савинцях та провели перший тренінг. 

Психолог команди Юрій Аксьонов зазначив: «Ці тренінги важливі, оскільки вони допомагають зрозуміти специфіку переживань ветеранів, що сприяє кращій комунікації та знижує ризик конфліктів. Ефективна взаємодія з ветеранами сприятиме їх швидшій адаптації та інтеграції в суспільство».

Ініціативу «Психологічна підтримка та безконфліктність. Особливості роботи з ветеранами, членами їхніх родин, членами родин загиблих, військовополонених та зниклих без вісті» впроваджує ГО «Спілка ветеранів АТО» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Фото: Руслан Агібалов