БЕЗКОНФЛІКТНА КОМУНІКАЦІЯ: СОЛОНИЦІВКА

01.07

Команда ГО «Спілка ветеранів АТО» продовжує реалізовувати ініціативу «Безконфліктна комунікація з ветеранами». 27 червня 2024 року ми відвідали Солоницівську громаду з метою проведення тренінгу щодо спілкування з ветеранами та членами їх родин. 

Особливу увагу було приділено ветеранам, що повернулись з полону, адже їх психологічний стан потребує особливого підходу та підтримки.

«Тема полону є надзвичайно актуальною у наш час, адже ветерани, що повернулися з полону, часто стикаються з численними труднощами в адаптації до мирного життя.І нам,як працівникам соціальних служб, що першими зустрічають ветеранів у громаді, важливо розуміти як ми можемо допомогти їм і чим саме», – зазначила начальниця відділу організаційно-інформаційної роботи та документообігу Марина Смаль.

Під час семінару було наголошено,що перебування в полоні часто супроводжується жорстоким поводженням, ізоляцією та фізичними і психологічними тортурами, що залишає глибокий слід на психіці та ускладнює процес реабілітації. 

«Тому наші тренінги про безконфліктну комунікацію є важливими, адже вони сприяють створенню підтримуючого середовища для ветеранів та їхніх родин, допомагаючи зменшити психологічний тиск і полегшити їхню адаптацію до мирного життя», – підкреслив психолог проєкту Юрій Аксьонов.

Ініціативу «Психологічна підтримка та безконфліктність. Особливості роботи з ветеранами, членами їхніх родин, членами родин загиблих,військовополонених та зниклих без вісті» впроваджує ГО «Спілка ветеранів АТО» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Фото: Руслан Агібалов