Безоплатний проїзд для атовців: боротьба триває!

12.06

По всій території України виникають проблеми виконання Законом України  «Про статус ветеранів війни  та гарантії  їх  соціального захисту »  зокрема ст. 12 п.7 безплатний проїзд усіма видами  міського  пасажирського  транспорту,   автомобільним  транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення  та автобусами приміських і міжміських маршрутів,  у тому числі  внутрірайонних,  внутрі – та  міжобласних   незалежно від відстані та місця проживання  за наявності посвідчення  встановленого зразка,  а в разі запровадження  автоматизованої  системи обліку  оплати проїзду – також електронного квитка, який видається на безоплатній основі органами місцевої влади, перевізниками.

Останнім  часом  ми  спостерігаємо  попирання,   відверте  нехтування основного    закону  України несвідомими або    корумпованими  посадовцями,   які   прагнуть дестабілізувати  життя  українців, внести смуток  та  непорозуміння всередині країни.

Маючи велику кількість скарг від учасників війни на Сході, які стосуються незаконного обмеження чи взагалі відмови у гарантованому законодавством України праві на безоплатний проїзд, ГО “Спілка ветеранів АТО” ініціювала судову справу проти Харківської міської ради щодо визнання протиправної бездіяльності та зобов’язання вчинити певні дії в  межах повноважень, та у спосіб, що передбачені Конституцією України.

Статтею 22  Конституції  України передбачено,  що конституційні права та свободи  її громадян  гарантуються  і  не  можуть  бути  скасовані.    При  прийнятті  нових законів  або внесенні змін  до чинних законів  не допускається звуження змісту та  обсягу існуючих прав і свобод.

ЗАКЛИКАЄМО усіх учасників АТО відвідати судове засідання та долучитися до справедливої справи відстоювання своїх прав – прав, гарантованих законами України – держави, яку ми відстояли на фронті!

Про місце та час судового засідання буде оголошено пізніше.

200033100176_165679 200009100012_288815 200078400065_19217