Бійці 92 ОМБР повернулися з фронту

04.07
1 липня 2016 року  на території військового містечка у с. Башкирівка голова Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов, голова Чугуївської районної державної адміністрації Шошин М.М., представники Харківської обласної державної адміністрації та командування ЗСУ прийняли участь в урочистостях з нагоди повернення особового складу 92 ОМБР із зони АТО,
Теплими словами привітав бійців-захисників України на рідній Слобожанщин іі голова Харківської обласної громадської організації “Спілка ветеранів АТО” Сергієв О.С. Він щиро подякував тим, хто у ці важкі та буремні для нашої держави часи знайшов у собі мужність взяти зброю у руки та відстояти її свободу та незалежність.
Під час урочистостей державними нагородами, відзнаками від Харківської обласної ради, Чугуївської районної ради були нагороджені кращі з бійців 92 ОМБР.

Участь у заході також приймав директор Департаменту оборонної і мобілізаційної роботи ХОДА Олексій Максимов. Він привітав бійців від імені голови ХОДА Ігоря Райніна. «Питання забезпечення учасників АТО перебувають під постійним контролем керівництва облдержадміністрації. Медичне обслуговування, виділення земельних ділянок, допомога в отриманні житла – це першочергові завдання, які ставить голова Харківської області Ігор Райнін. На обласному рівні ми намагаємося вирішувати ці питання по максимуму», – зазначив Олексій Максимов.

92-а ОМБР провела в зоні АТО 2 роки. Її бійці несли службу в районі Трьохізбенки, Авдіївки, Станиці Луганської, Щастя. За цей час 32 воїна бригади загинули, 87 отримали поранення. Одному офіцеру було присвоєно звання Героя України.

DSC_4741 IMG_20160701_094411