Більше 100 учасників АТО отримали змогу оформити земельні ділянки для ведення особистого сільського господарства у Харківській області

29.02
25 лютого у приміщенні актового залу у Держпромі відбулося перше жеребкування серед учасників АТО з Харківської області земельних ділянок для ведення особистого сільського господарства.
Можливість оформити у приватну власність земельні ділянки розміром від 1,7 до 1,8 Га (сільськогосподарським призначенням – рілля) отримали 102  воїна-патріота зі Слобожанщини. Ділянки розташовані у Волчанському та Барвенковському районі Харківської області.
Цю нагоду отримали члени ГО “Спілка ветеранів АТО” з Харкова та області, які раніше попередньо обрали варіант ведення свого сільського господарства, що не виключає у майбутньому отримання і  додаткових земельних ділянок, інших за призначенням.
Підкреслимо, що подія відбулася за підтримки Міжнародного Благодійного Фонду “Відродження”, завдяки допомозі якого учасники АТО мають можливість отримання безкоштовних юридичних консультацій з приводу оформлення та переоформлення земельних ділянок та процес отримання права власності на такі земельні ділянки проходить у юридичному супроводі досвічених юристів.
Потрібні вам консультації можна отримати звернувшись за тел.: 714-82-82,  098-750-99-28 (Микола Сергійович) чи щоденно з понеділка до п`ятниці з 13.00 до 18.00 за адресою м. Харків, вул. Сумська, 96, 2-ий поверх, 8 офіс.
Висловлюємо подяку у втіленні цього процесу (такого необхідного для повноцінної соціальної реабілітації учасників АТО) робочій групі, створеній у питаннях забезпечення учасників АТО земельними ділянками при Головному управлінні ДержГеоКадастру у Харківській області, та особисто заступнику голови цієї робочої групи – Оберемку Євгену Анатолійовичу. Також повинні відзначити повсякчасне сприяння  у цій роботі представників Харківської державної адміністрації, без допомоги якої важко було би започаткувати цей процес на належному рівні.
Нагадуємо членам ГО “Спілка ветеранів АТО” про те, що реєстрація на оформлення земельних ділянок тепер здійснюється на районному рівні – ви повинні оформляти свої заявки у керівників наших районних підрозділів під час місцевих зборів. На цей час ГО “Спілка ветеранів АТО” надає консультації та допомагає у оформленні земельних ділянок учасникоам АТО призначенням – під садівництво (до 0,12 Га),  та для ведення сільського господарства (до 2 Га).