Більше сотні бійців АТО отримали земельні ділянки населених пунктів Солоніцевка і Руська Лозова

26.01

25 січня 2017 року більше сотні учасників АТО отримали виписки з Держгеокадастру про реєстрацію земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва.

Наділи площею в 12 дванадцять соток знаходяться поруч з населеними пунктами Солоницівка і Руська Лозова.

«Хлопцям видають узгоджену землевпорядну документацію. Йдеться про 75 земельних ділянок під садівництво площею 12 соток. Це земельні ділянки для ведення індивідуального садівництва біля селища Солоницівка і 28 ділянок у межах селища Руська Лозова Дергачівського району», – поділився інформацією начальник штабу Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» – сказав Владислав Якименко.

«За підтримки ХОДА та Головного управління Держгеокадастру зараз кожен учасник АТО має можливість отримати обрану ним земельну ділянку в області, – зазначив Владислав Якименко. – Також ветерани АТО активно користуються обласною житловою програмою. Планується, що члени садового товариства у Чугуївському районі за допомогою програми «60 на 40» зможуть побудувати котеджі, використовуючи швидку канадську технологію».

На сьогоднішній день завдяки такій взаємодії у нас, на території області, створено близько 15 садових товариств. Дергачівський район теж займає досить велике місце в цій роботі: ведеться робота на території Слотінского, Проходянского, Солоницівського, Російсько-Лозівського районів,-повідомила начальник відділу Дегржгеокадастра в Дергачівському районі Леся Корсун-Цуркан.

«На даний момент на оформлення земельних ділянок до Головного управління надійшло 5 тис. 215 заяв від учасників АТО. Розглянувши заяви, ми видали 4 тис. 779 дозволів на розробку землевпорядної документації на загальну площу 5 тис. 965,84 га. Видано 2 тис. 922 накази про затвердження землевпорядної документації та передачу у власність 2 тис. 923 земельних ділянок загальною площею 3 тис. 407,06 га», – навів дані Костянтин Рибалко.