Близько 150 учасників АТО отримали документи на землю в садових кооперативах Харківщини

18.09

У Харкові відбулася чергова процедура видачі правовстановлюючих документів на землю, а також жеребкування земельних ділянок під особисте сільське господарство для учасників АТО.

За інформацією керівника обласного сектора Державної служби у справах ветеранів і учасників АТО Юрія Корсунова, накази, що дозволяють розробку земельної документації на ділянки, отримали члени садових кооперативів учасників антитерористичної операції в Малинівці (Чугуївський район), Солоніцівці (Дергачівський район) та Васищеве (Харківський район) .

Крім того, близько 80 учасників АТО взяли участь в жеребкуванні земельних ділянок для ведення сільського господарства.

«Це ділянки по 1,78 га Вовчанському і Красноградському районах, розташовані у великих земельних масивах з родючими грунтами, які зручно буде обробляти. Це земля держрезерву, раніше вона оброблялася фермерами, у яких закінчилися терміни договорів оренди. Передати цю землю учасникам АТО нам вдалося, завдяки тісній співпраці з обласним управлінням Госгеокадастра і за активного сприяння ХОДА », – підкреслив Юрій Корсунов.

У свою чергу, керівник управління Госгеокадастра в Харківській області Євген Оберемок запевнив учасників заходу в тому, що новий керівник обласної адміністрації буде продовжувати активну роботу в сфері видачі землі учасникам АТО, розпочату Ігорем Райнін.

«Юлія Світлична пообіцяла нам повну підтримку. Спільно з обласною адміністрацією ми зробимо все, щоб ця робота велася максимально ефективно, і всі бажаючі бійці отримали ділянки, на які мають право », – зазначив Євген Оберемок.

За його інформацією, на даний момент в обласному управлінні Госгеокадастра зареєстровано 3230 заяв на отримання землі від учасників АТО.

«З них 2936 заяви вже розглянуті позитивно. 1700 бійців вже отримали землю у власність, до кінця місяця ми плануємо видати документи на право власності ще 300 учасникам АТО », – повідомив Євген Оберемок.

sk157023

sk156980

sk157047

sk156970

sk156968

sk156999

sk156959