БОГОДУХІВ: ШЛЯХ ПОВЕРНЕННЯ ВЕТЕРАНІВ

09.01

Відбулася тепла зимова зустріч 9 cічня 2024 року ГО «Спілка ветеранів АТО» із Богодухівською громадою в рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина».

Під час зустрічі ми вирішили питання із організації надання психологічної допомоги, консультацій щодо житлово-комунальних пільг. Крім того обговорили формат юридичних консультацій, а також і інші питання ветеранів в Богодухівській громаді.

“Якщо ми зможемо забезпечити легкий та зрозумілий доступ до наших консультацій – це дуже допоможе ветеранам всюди у Харківській області осягнути можливість отримання підтримки. Великим плюсом є що наші консультації можливі як онлайн,так і офлайн», – зазначив керівник напрямку медичної допомоги ГО “Спілка ветеранів АТО Юрій Даніленко.

Ми також позитивно відзначили Програму соціального захисту населення 2023-2025, нещодавно прийняту в Богодухові.

Було успішно обговорено питання працевлаштування ветеранів та ведення ветеранського бізнесу. До того ж, обговорили можливість проведення занять з психологічної допомоги із сім’ями загиблих героїв, а також для надання їм юридичної допомоги.

Наша команда продовжує працювати над розвитком і реалізацією проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина», спираючись на підтримку ветеранської спільноти, місцевих громад та західних партнерів – урядів Канади, Фінляндії, Швеції, Швейцарії, Великобританії, Сполучених Штатів.