Боротьба з внутрішніми ворогами української держави

07.04

Як повідомлялось раніше (https://www.facebook.com/1843025799256796/posts/3238223773070318/) завдяки потужній підтримці громади ВРУ прийняла в першому читанні законопроєкт №3260, який в ЗМІ називають “АнтиБєня”. Нагадаємо, закон унеможливить відміну рішення НБУ про націоналізацію/ліквідацію банків та повернення несправедливої компенсації з Державного бюджету їх попереднім власникам. Це знімає ризики розбалансування фінансової системи України та необгрунтованого навантаження на Державний бюджет у важкий для країни період світової економічної кризи, а по суті – заважає повернути Коломойському ПриватБанк, який народ України вже один раз дофінансував з бюджету замість вкрадених олігархом грошей.

Саме прийняття супроводжувалось типовою для українського політикуму істерикою депутатів групи Коломойського – блокування роботи комітету шляхом неявки, довгими спічамі Дубінського і так далі. Були отримані численні повідомлення того, що за елементарну неявку на сесію депутатам пропонувалось 60к долларів. 😒 Але на щастя, законопроект таки вдалося прийняти.

Згідно з нормотворчою практикою, між першим та другим читанням народні депутати подають свої правки. Так от, з відкритих джерел та за повідомленнями самих депутатів-ветеранів Яна Зінкевич, Єгор Чернєв та ін., станом на зараз до законопроекту подано більше 13 тисяч правок!

Це – так званий “законодавчий спам”. Його завдання – максимально затягнути процес розгляду законопроекту, змусивши розглядати кожну правку згідно процедури, і подарувати олігарху ще трохи часу на залякування, купівлю або шантаж депутатів.

А тим часом підконтрольні медіахолдінгі, можливо, ще раз розкажуть українському народу що дефолт – це чудова, оздоровча для економіки штука, і взагалі давайте в третій раз дамо Коломойському вкрасти наші гроші. В решті решт, адже саме він привів нинішнього Президента до влади, то де ж відбиття інвестицій? 😏

Спілка ветеранів АТО разом із Рухом Ветеранів України продовжує уважно слідкувати за ситуацією і наголошує – наша робота з депутатами-мажоритарниками по всій країні буде тривати. Для кого з них “доля країни” здаватиметься пустими словами, ми завжди готові пояснити про “власну долю”.