Чи готова Слобожанщина до війни?

12.04
    З огляду на розвиток подій, що відбуваються у Росії: пересування військових підрозділів до кордонів з Україною, раптове застосування агресивної риторики вищими політиками – нашій державі потрібно готуватися до найважчих сценаріїв.
    Вірогідність війни з Росією поступово зростає.
    Сподіватися на політичні перемовини, захист блоку НАТО та бажання миру в очах Путіна – марно.
    В нас є своя армія та воїни, які готові захищати державу.
    Звичайно, і Україна, і її ЗСУ вже набагато сильніші та більш навчені, ніж у 2014 році. Але ні для кого не є секретом теперішня кількісна перевага російської армії – і саме у цьому розрізі ми сприймаємо за необхідність у найближчі тижні застосування Президентом положень закону 3553, за яким у армію в умовах “особливого періоду” буде призвано декілька сотень тисяч резервістів – учасників АТО, ветеранів з реальним бойовим досвідом.
   При всьому тому, підвищення боєздатності та термінове відпрацювання навичок загонів територіальної оборони, саме в ці дні у Харківській області – регіону, прикордонному з Росією, теж виходить на перший план. На наш погляд – погляд ветеранів російсько-української війни, місцева влада має зараз, не гаючи часу, застосувати всі можливі механізми для цього.
  Тому і ми звертаємося з відкритими листами до: голови Харківської обласної державної адміністрації, голови Харківської обласної ради, секретаря Харківської міської ради з вимогою у стислі терміни сприяти розгляду та прийняттю програми територіальної оборони Харкова та області.


CamScanner 12-04-2021 14.46_1

CamScanner 12-04-2021 14.46_2


CamScanner 12-04-2021 16.33

Україна або смерть!
Рада ГО “Спілка ветеранів АТО”