Демобілізованих учасників АТО запрошують прийняти участь у ярмарку вакансій

04.07

З метою здійснення підбору та забезпечення персоналом роботодавців Харківського регіону, ознайомлення громадян, в т.ч. внутрішньо переміщених осіб,демобілізованих учасників АТО та членів їх родин  з потребами сучасного ринку праці, послугами державної служби зайнятості та популяризації робітничих професій 5 липня 2016 року організований ярмарок вакансій «Реальна робота – за добрі гроші».

До участі у ярмарку запрошено 30 роботодавців м. Харкова, які забезпечують гідний рівень заробітної плати вище 4 тис. грн. на запропонованих вакантних посадах та понад 600 безробітних осіб, які перебувають на обліку у центрах зайнятості області.

Відвідувачі заходу зможуть ознайомитись із можливостями отримання професії в Харківському  центрі професійно – технічної освіти служби зайнятості, поспілкуватись із роботодавцями, скласти резюме, пройти тестування.

Ярмарок  вакансій  відбудеться з 11.00 до 14.00 год.  в приміщенні Державного підприємства «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка», за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 25.

Запрошуємо усіх учасників АТО, для яких актуальне питання працевлаштування, прийняти участь у цьому заході.

1