День гідності і свободи відзначили в Харкові

22.11

21 листопада учасники харківського Євромайдана і патріотична громадськість за традицією часів Революції Переваги зібралися о 18:00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

У заході взяли участь представники ГО “Спілка вентеранів АТО”, рідні Героїв Небесної Сотні, громадські активісти, волонтери..Відкриваючи мітинг, координатор харківського євромайдан Володимир Чистилин закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання усіх загиблих за свободу і незалежність України.

 «Вважаю що сьогоднішня дата є однією з головних в історії сучасної України. Саме молодь, прогресивне та європейськоспрямоване суспільство повстало проти повернення країни до пострадянських часів. Тоді перемогла наша воля до свободи, і саме Харківщина стала форпостом не тільки всієї України, але і європейської спільноти», – сказала губернатор Харківської області Юлія Світлична.

«Я вітаю всіх зі святом гідності і свободи! Бажаю нам перемоги! Слава Україні! »- Сказала керівник ХОДА.

Під час святкування  були нагороджені військові, волонтери та активісти, які особливо відзначилися протягом останніх років.

За старою традицією, діяв вільний мікрофон. Завдяки якому всі охочі могли висловити власну думку щодо того, що зараз відбувається в країні. Та і просто подякувати людям, які багато що зробили для її захисту.

Після євромайдану в будівлі ХНАТОБу  проводився концерт, приурочений до Дня Гідності і Свободи.

dscn0529

dscn0542 dscn0563

dscn0506

dscn0517

dscn0526

dscn0529