“День ветеранського бізнесу” у Харкові

30.11

 

28 листопада 2023 року в рамках реалізації проекту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” представники ГО “Спілка ветеранів АТО” прийняли участь у заході “День ветеранського бізнесу”. Захід проводився в рамках ініціативи ГО “Асоціація приватних роботодавців” – “Центр підтримки підприємницьких ініціатив ветеранів “Новий відлік”.

Метою проведення даного заходу було надання можливості ветеранам та членам їх родин переконатися у реальності та успішності започаткування й розвитку ветеранського бізнесу. У цьому відвідувачів переконували і самі ветерани – переможці грантових проектів, які вже змогли продемонструвати свої “історії успіху”: ефективні рішення щодо залучення грантового фінансування у власні проекти.

Депутат Харківської міської ради Руслан Агібалов, учасник АТО (який сам нещодавно повернувся з фронту), у своєму зверненні відмітив, що ключевим рішенням в сфері соціального захисту та допомоги для держави має бути прагнення надати ветеранам “вудочку”, а не тимчасову “рибу”. Також йшла мова про необхідність створення з боку держави відповідних “ветеранських кластерів” – в рамках яких підприємницька діяльність ветеранів всебічно підтримувалася й стимулювалася би державою.