День захисника України

15.10

Представники ГО « Спілка ветеранів АТО» разом з представниками обласної влади, духовенством, військовослужбовцями і жителями м.Харкова і Харківської області вшанували пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції.

Церемонія покладання квітів до каменю захисникам України відбулася 14 жовтня на пл. Захисників України.

За дорученням Президента України Юлія Світлична привітала всіх присутніх з Днем захисника України. – «Сьогодні вшановуємо пам’ять тих, кого з нами немає, і віддаємо шану всім, хто вважає своїм обов’язком захищати Україну. », – сказала керівник області у своїй промові.

 «Я вітаю всіх, хто своєю мужністю довів любов до рідної країни, хто сьогодні кожен день своєю працею веде нашу незалежну державу до розвитку та процвітання. Переконана, що ми повинні поважати історію і тих людей, які допомагають нам рухатися вперед і показують, як повинна розвиватися і жити країна, – зазначила Юлія Світлична.  – Загартованість, мужність і віра дають нам можливість і сьогодні протистояти сильному противнику, але ми знаємо, що ми – незламні, що ми витримаємо, і це додає впевненості, допомагає рухатися вперед, до розвитку держави, до демократичних принципів, до побудови нової країни, яка базується на моральних постулатах, на силі і впевненості ».

 «Підписавши меморандум з ветеранами АТО, ми домовилися про те, що, в цьому сквері буде встановлено пам’ятник усім тим, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави», – зазначила Юлія Світлична.

Вона також повідомила, що через два тижні стануть відомі результати всеукраїнського конкурсу на кращий проект майбутнього пам’ятника.

«Є кілька проектів, коли конкурс закінчиться, ми покажемо ці проекти і за допомогою Харківської облдержадміністрації, за підтримки керівника області Юлії Світличної буде встановлено цей пам’ятник», – повідомив глава громадської організації «Союз ветеранів АТО» Олександр Сергієв.

Згідно з обласною програмою, що діє в регіоні, військовим, служив в АТО, до Дня захисника України була виділена грошова допомога.

«Також ми подбали про сім’ї, в яких немає на сьогоднішній день годувальника, і виділили їм грошову допомогу. Звичайно, ми повинні забезпечувати державними гарантіями всіх хлопців, які служили і продовжують нести службу », – сказала Юлія Світлична.

 

134a6883-2200x1467-eab8