Депутати міськради ініціюють виплату допомоги дітям загиблих в АТО

28.09

 

Депутати Харківської міськради ініціювали пропозицію про виділення грошових виплат дітям-харків’янам, чиї батьки загинули під час виконання службових обов’язків під час проведення АТО. Кошти планують передбачити у бюджеті на наступний рік.

На засіданні постійної депутатської комісії з питань забезпечення охорони прав, свобод і законних інтересів громадян Харківської міськради, керівник фракції «БПП-Солідарність» Олександр Давтян виступив з пропозицією – затвердити щомісячну грошову допомогу, в розмірі 1500 гривень, дітям, жителям Харкова, чиї батьки загинули при виконанні службових обов’язків або в період проходження військової служби в зоні проведення АТО.

Олександр Давтян депутат Харківської міськради

«Близько 40 дітей, тобто це 60 тисяч на місяць, 700 тисяч в рік. Для нашого бюджету – це крапля в морі. І хоч якось сиріт підігріти. Як би там не було політично, діти-то наші, треба допомагати. Наш бюджет не постраждає від цього».

За пропозицією депутатів, грошові допомоги планують виплачувати до повноліття дітей. Депутати «Солідарності» сподіваються, що їх ініціатива знайде підтримку в інших фракціях міськради, і в кінцевому підсумку, пропозиція винесуть на голосування сесії, на якій будуть затверджувати бюджет на наступний рік.

Олексій Навроцький зам.глави постійної комісії з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян Харківської міськради

«Всі питання, які стосуються соціального захисту громадян, особливо громадян, які, безумовно, на це заслуговують, вони отримують підтримку депутатського корпусу. І тут не може бути ніяких політичних розбіжностей. Тому вирішувати це питання безумовно буде сесія Харківської міської ради. сьогодні комісія це питання заслухала. Я думаю, що далі, в рамках існуючої процедури, без яких-небудь гострих заперечень, принаймні, з боку нашої комісії».

Зараз пропозиція депутатів від фракції «БПП-Солідарність» знаходиться на розгляді секретаря Харківської міськради Олександра Новака. Також документ повинні узгодити і схвалити профільні департаменти і депутатські комісії, а після – депутати на сесії міськради.