Діти загиблих учасників АТО навчатимуться у вузах безкоштовно

22.07

Кабінет міністрів виконав одну з вимог указу президента України про зарахування дітей загиблих учасників антитерористичної операції на навчання до вищих навчальних закладів за кошти державного бюджету, заявив представник президента в уряді, перший заступник голови адміністрації президента Віталій Ковальчук.

“Відтепер діти, батьки або один з батьків яких загинули під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, або померли внаслідок поранення або контузії, зараховуються на навчання до вищих навчальних закладів в межах обсягів державного замовлення”, – сказав В .Ковальчук журналістам, коментуючи прийняття Кабміном постанови “Деякі питання вступу до вузів окремих категорій громадян”.

На думку першого заступника адміністрації президента, виконання даного указу президента значно посилить гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції і членів їх сімей.

“Президент проводить послідовну політику збільшення рівня соцзахисту українському і вітає кроки Кабінету міністрів у напрямку виконання цього указу. На думку президента, це значно посилить відповідальність держави перед її захисниками і сприятиме поліпшенню загального рівня соціального забезпечення наших громадян”, – резюмував В.Ковальчук.