Для дітей учасників АТО коштом обласного бюджету проведуть святкові новорічні заходи

07.11

Рішення розподілити кошти на ці цілі в рамках комплексної Програми соціальної підтримки учасників АТО на 2015-2016 роки 29 жовтня прийняли депутати облради.

«Жодних додаткових коштів на ці цілі ми не виділяємо. Мова йде про перерозподіл тих 2 мільйонів гривень, що були спрямовані на реалізацію Програми соціальної підтримки учасників АТО. За ці кошти планували направити на відпочинок до санаторіїв Харківської області близько 600 учасників АТО. Але такої кількості бажаючих отримати санаторно-курортний відпочинок не виявилося, тому невикористані кошти – а це близько 200 тисяч гривень – ми запропонували перерозподілити та спрямувати на проведення новорічних і різдвяних свят для дітей учасників АТО», – пояснили в Департаменті соціального захисту населення ХОДА.

Пропозицію Департаменту соцзахисту підтримали депутати Харківської обласної ради. У ході XXXVIII сесії було прийнято рішення внести відповідні зміни до Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО на 2015-2016 роки.

Новорічні святкові заходи за кошти бюджету області планують провести для близько 1000 дітей до 14 років з усіх районів регіону.