Донецька ОТГ та учасники АТО: протистояння триває

19.10

Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” у вівторок 19.10.2021 р. разом з депутатом Харківської обласної ради, головою постійної комісії з питань соцзахисту та учасників АТО Ольгою Лехан відвідали Донецьку ОТГ.

Наразі там існує проблема – місцевий депутатський корпус затягує розгляд отриманих від атовців заяв на оформлення земельних ділянок. Якщо до цього протягом років депутати сільрад часто звинувачували Держгеокадастр у тому, що він затягує та блокує усі процеси, пов’язані з оформленням земельних ділянок, то станом на зараз – отримавши всі повноваження щодо розпорядження землями сільськогосподарчої категорії, вони роблять вже теж саме.

Так, виявилося, що депутати Донецької ОТГ хоч і внесли на цю сесію питання передачі землі атовцям, але “забули”, що стосовно цієї землі мали пройти певні процедури державної реєстрації.

На цій основі депутати і відмовилися голосувати – бо земля ще не зареєстрована і… попросили внести зміни в рішення.

IMG_20211019_212837_368

“Сенсу в таких рухах і в пошуку найменших шпарин немає. Законодавством України встановлено першочергове право на отримання земельних ділянок учасникам АТО. І Донецька ОТГ – це територія України.” – так озвучила свою позицію на сесії Донецької ОТГ Ольга Лехан, яка повсякчас опікується проблемами ветеранів АТО у Харківській області.