Допомога фронту

24.07

Хтось їде у відпустки на екзотичні курорти, а ті, хто знають, як важко там зараз на фронті – їдуть з допомогою до наших хлопців.

Активісти нашої організації, разом з представниками органів місцевого самоврядування Слобожанщини виконали важливу гуманітарну місію. Рожанський Володимир Анатолійович – депутат Харківської обласної ради, Литвиненко Максим Владиславович – голова Харківської районної ради і Корсунов Юрій Миколайович – заступник голови ради ХОГО “Спілки ветеранів АТО” відвідали охоплені війною міста Донбасу –  Мар’їнку та Красногорівку, по суті передмістя Донецька, які щодня обстрілюються російськими окупантами.

Були проведені зустрічі з різними людьми – як тими на чиїх плечах тримається фронт, так і з тими, хто можна сказати, відповідає за тил: з командирами бойових підрозділів, з головою військово-цивільної адміністрації Красногорівки (на плечі цього військового лягли усі турботи 16-тисячного прифронтового міста, що залишився без газопостачання). Ради були потиснути руку і передати гуманітарний набір ветерану Другої світової, який незважаючи на поважний вік зберіг сили і активно займається підготовкою до свята другої річниці визволення від бандитів рідного міста. Запам’яталося спілкування з педагогами шкіл, які готуються до навчального року, усуваючи наслідки обстрілів. Школярі, які відпочилі в літньому таборі в Івано-Франківській області, отримали від нас нові рюкзаки. Зустрілися і з головним лікарем місцевої  лікарні, який розповів про надану медичну допомогу мирним жителям, що потрапили під обстріл бойовиків буквально кілька днів тому. І головне – з нашими військовими, що несуть службу на першій лінії оборони, незважаючи на труднощі завжди готові йти в бій і перемагати ворога.

Всі були раді отримати від нас гуманітарні набори, зворушені малюнками і листами Харківських школярів.

Нами було зроблено важливий крок у налагодженні зв’язків з жителями і військовими фронтових районів, які потребують нашої допомоги.

IMG_3752

IMG_3722

IMG_3690

IMG_3614

IMG_3572