Доступна безоплатна стоматологія – для учасників АТО

24.06

Під час пленарного засідання сесії Харківської обласної ради депутатами було прийнято проект рішення про внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2015-2016 роки

Метою документа є вдосконалення та підвищення доступності для інвалідів та ветеранів війни стоматологічної допомоги. На це шляхом перерозподілу коштів обласного бюджету буде направлено 1 млн. 500 тис.грн.

Кошти будуть передані з обласного бюджету у вигляді цільової субвенції місцевим бюджетам, після чого – в районні та міські (в містах обласного значення крім міста Харків) комунальні заклади охорони здоров’я, на базі яких створені міжрайонні стоматологічні центри.

Розподіл 1 млн. 500 тис.грн між стоматологічними центрами здійснено відповідно до кількості декретованного контингенту (інвалідів та ветеранів війни, учасників бойових дій, в тому числі учасників АТО), який перебуває на обліку в регіональному реєстрі, і з урахуванням середньої вартості протезування на одну особу в сумі 1 тис. 200 грн, а також виходячи з потужності стоматологічних центрів комунальних закладів охорони здоров’я.

14