Електронної петиція ” Земля для учасників АТО”

28.06

У Харківській області зареєстровано більше 11 тисяч учасників бойових дій- учасників АТО. Безпосередньо у місті Харкові – біля 7 тисяч учасників АТО. До теперішнього часу, за сприянням Харківської обласної адміністрації та Головного управління Держгеокадастру у Харківській області учасникам АТО виділено: 1.Близько 7 тисяч участків для ведення фермерського господарства; 2.Близько 5 тисяч участків під садівництво. Однак, виділення земельних ділянок під забудову АТОвцям у межах міста, майже не відбувалось. У той же час, виділення ділянок під забудову учасникам бойових дій – учасникам АТО, вже розпочалося та триває в найбільших містах України: Києві, Дніпру, Одесі, Львові та інших містах.
Харківська Обласна Громадська Організація “Спілка ветеранів АТО” ВИМАГАЄ, нарешті, почути людей, які ціною свого життя, здоров’я, виконали свій конституційний обов’язок перед державою, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, для запобігання протистоянню та зростаючому невдоволенню у нашому рідному місті, розпочавши виділення земельних ділянок під забудову у межах міста учасникам АТО.
Наполягаємо, також, на створенні прозорого та зрозумілого механізму виділення земельних ділянок в першу чергу сім’ям загиблих та пораненим бійцям, добровольцям, як це, наприклад, реалізується при Київській міській організації в даний час.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Детальніше за посиланням: http://petition.city.kharkov.ua/uk/3630.html

Підписуємось, голосуємо та розповсюджуємо.