Фінал конкурсу “Мрії про Україну”

15.11

16.11.2018 року об 15:00 в актовій залі Харківської державної академії дизайну та мистецтв, за адресою: м. Харків вул. Мистецтв, 8 спільно з Департаментом освіти Харківської міської ради за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, за участю Департаменту освіти Харківський обласної державної адміністрації та Харківського обласного центру молоді відбудеться урочисте нагородження учасників дитячого конкурсу віршів та малюнків «Мрії про Україну» третьої частини.

В заході приймуть участь: 4 творчих колективи, 90 учнів з різних шкіл та дорослих. Загальна кількість присутніх більш ніж 200 осіб

Конкурс започатковано у 2016 році. За цей час було надруковано 3 збірки дитячих віршів «Мрії про Україну», більш ніж 500 віршів було подано на цей конкурс. Більше двох тисяч робіт дитячої творчості були подані для участі в конкурсах з 2016 по 2018 роки. Частина малюнків увійшли, як ілюстрації до збірок першої, другої та третьої частини, а інші були передані на Схід України. Частина тиражу збірок була передана в діючі частини на Сході України: державно-прикордонних, Збройних сил України, Національної Гвардії України, підрозділів Міністерства внутрішніх справ.

В третьому конкурсі збірки «Мрії про України» в загалом прийняли участь 592 малюнки та 201 вірш школярів Харкова. До Збірки увійшли переможні роботи: 134 вірші та 33 малюнки – ілюстрації.

Захід спрямований на підняття патріотизму молоді. Виховання повага та гордості до Українського війська, любові до Батьківщини.