Фінальні змагання військово-спортивної гри «Патріот» серед старшокласників пройшли 21-22 травня в Харкові.

08.06

Відкрили змагання директор Департаменту освіти Ольга Деменко і голова міської організації “Спілка ветеранів АТО”  Олександр Сергєєв.

Олександр Сергєєв 10 років тому брав участь в грі «Патріот», а під час війни на сході країни у складі 93 ОМБР стрільцем-кулеметником захищав Донецький аеропорт, отримав поранення, далі продовжував службу у Київському віськоматі, був удостоєний державних нагород. Якраз його власна доля і   доводить, що військово-патріотична гра «Патріот» проводиться в Харкові не дарма. Завдяки цій грі школярі переймаються почуттям патріотизму, проста, здається, гра виховує в них майбутніх захисників Харкова і України.

У змаганнях брали участь старшокласники з усіх 9-ти районів міста. Хлопці були розбиті на команди по 10 чоловік і одному запасному гравцеві. Ці змагання пройшли на стадіоні «Зірка» Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. Старшокласники у перший день продемонстрували свої навички у стрільбі на 7 м, в рукопашному бою, в стройовій підготовці й напишуть контрольні тести з військової підготовки. Також на другий день,  22 травня, на базі польового майданчика мікрорайону Залютіно в ході тактико-спеціальної гри учасники продемонстрували виконання нормативів з тактичної підготовки, розгортання на місцевості. За підсумками двох днів змагань відбулося нагородження переможців та призерів військово-спортивної гри «Патріот».

Ольга Деменко зазначила, що ці змагання допомагають молодим людям отримати навички військової підготовки, орієнтуватися на місцевості, надавати при необхідності першу медичну допомогу. Весь цей досвід стане в нагоді їм як чоловікам і як захисникам Батьківщини.

DSCN711111 111 1111