ФОРУМ ВЕТЕРАНСЬКОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА: ШЛЯХ ДО НОВИХ ПЕРСПЕКТИВ

24.06

21 червня 2024 року представники ГО «Спілка ветеранів АТО» відвідали круглий стіл «Розвиток ветеранського підприємництва у Харківській області. Проблеми та перспективи».

Метою заходу було допомогти ветеранам у започаткуванні, поновленні та розвитку власного бізнесу, забезпечити можливості влаштувати гідне життя ветеранам та їх сім’ям, підвищити конкурентоздатність ветеранського бізнесу, зробити популярним підприємництво як спосіб самозайнятості серед ветеранів та створити передумови для появи нових робочих місць.

Основні теми заходу охоплювали розвиток ветеранського підприємництва, програми підтримки бізнесу, залучення фінансування, професійне навчання, популяризацію підприємництва серед ветеранів та побудову ефективних партнерських відносин.

«Це важливо для ветеранів, оскільки підтримка в їхньому бізнесі дозволяє їм знайти стабільність після військової служби, забезпечити себе та свої сім’ї достойним життям. Підприємництво надає можливість ветеранам не лише матеріальної підтримки, але й відчуття самоцінності через власні досягнення і успіхи. Власний бізнес дозволяє їм використовувати свої вміння та досвід, а також сприяє їхній соціальній реінтеграції, зміцнюючи віру у власні сили та можливості», – розповів голова Ізюмського районного відокремленого підрозділу ГО “Спілка ветеранів АТО” Кабашний Роман.

Захід проводиться “Асоціацією приватних роботодавців” у рамках проєкту “Центр підтримки підприємницьких ініціатив ветеранів “Новий відлік”, що реалізується за підтримки «Українського ветеранського фонду».