ГО «Спілка ветеранів АТО» 02 серпня 2016 року відправили сімох дітей учасників АТО з Харківщини в наметовий табір «Табір Миру – Суми»

10.08

ГО «Спілка ветеранів АТО» спільно з організаторами проекту СМГО «Центр європейських ініціатив», партнерами проекту «Управління молоді та спорту СОДА», «Центр дозвілля молоді Сумської міської ради», «Сумській обласний центр відпочинку, оздоровлення та туризму», яка щоліта організовує наметовий табір «Сузір’я» та волонтерами за фінансовою підтримкою “International ALERT” 02 серпня 2016 року відправили сімох дітей учасників АТО з Харківщини в наметовий табір «Табір Миру – Суми», який розташований неподалік  с. Мокриця , Краснопільського району, Сумської області (30 км від м. Суми).

«Табір Миру» це програма, що має на меті просування культури миру та побудови простору для діалогу та розуміння між молоддю з різних регіонів України, створення атмосфери довіри і відкритої комунікації в поєднанні зі змістовним та цікавим літнім відпочинком.

«Табір Миру» надає молоді можливість здійснити один великий похід на крейдові гори біля селища Мокриця, спілкуватись з групою розширюючи  свій світогляд знаходячи нових друзів та отримати досвід життя жити в мирі з собою і навколишнім світом.

В основу життя табору покладено ідею рівності і відповідальності. Кожен має право голосу і може вносити пропозиції щодо покращення табору.

Невід’ємною частиною є тренінгові навчальні сесії та заняття з психологами, які будуть працювати в малих групах по спеціально розробленій програмі, яка базується на ігрових та арт-техніках, з використанням рухливих ігор, квестів, театральних технік та інших формах неформальної освіти. Заняття будуть вести досвідченні кризові психологи та молодіжні працівники з досвідом роботи( в тому числі і на міжнародному рівні).

Всі витрати на організацію табору та включені до програми заходи, харчування, страхування від нещасного випадку та відшкодування вартості квитків з місця проживання до м. Суми та зворотно оплачуються програмою.

Відпочинок триватиме з 2 по 15 серпня 2016 року.

Якщо у когось є бажання приєднатися і відправити дітей в такий табір або в інші запропоновані, не соромтеся! приєднуйтесь!

Звертайтеся за тел.: (067) 992-07-25 Марія або (099) 048-62-96 Ольга.

Із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.

Для нас важливо, щоб проведення часу в таборах для наших дітей було не тільки просторим, але і корисним …

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA