ГО “Спілка ветеранів АТО” бере участь у національному телепроекті “НОВІ ЛІДЕРИ” на телеканалі ICTV

24.04

ГО “Спілка ветеранів АТО” бере участь у національному телепроекті “НОВІ ЛІДЕРИ” на телеканалі ICTV, якому сьогодні був присвячений випуск передачі “Свобода слова”.

Цей проект започаткували 34 ключових громадських організацій України та група STARLIGHTMEDIA.

Мета проекту: пошук ініціативних людей, які готові проявити себе в суспільні сфері – на регіональному чи загальнонаціональному рівні. Учасником проекту може стати кожен, хто має план конкретних дій і готовий його реалізовувати.

ГО “Спілка ветеранів АТО” приймає участь в проекті “НОВІ ЛІДЕРИ” з програмною ціллю реалізації освітнього проекту “Інститут громадсько-політичної освіти для учасників АТО “ПАТРІОТИ ДО ВЛАДИ”, який ми презентували 14.04.2018 року на І Харківській обласній конференції депутатів і представників місцевих громад з числа учасників АТО: http://nova.net.ua/konferentsiya-deputativ-predstavnikiv-mistsevih-gromad-gromadskih-obyednan-uchasnikiv-ato-patrioti-vladi/

Просимо усіх, хто підтримує нашу ініціативу по створенню освітньої програми “Інститут громадсько-політичної освіти для учасників АТО “ПАТРІОТИ ДО ВЛАДИ” підтримати голову ради ГО “Спілка ветеранів АТО” Сапелкіна Миколу в національному телепроекті “НОВІ ЛІДЕРИ” шляхом проходження реєстрації на сайті у якості Виборця за посиланням: https://novilidery.com/user_register та голосування з 01.05.2018 року за відповідного Лідера проекту за посиланням https://novilidery.com/lider/sapelkin-mikola.

FB_IMG_1524547261570 FB_IMG_1524547266468 FB_IMG_1524547273544

Дякуємо за підтримку! Віримо, що консолідувавши зусилля ми зможемо реалізувати спільну загальнонаціональну мету: ПОБУДОВУ СИЛЬНОЇ І ЗАМОЖНОЇ УКРАЇНИ!

Слава Україні! Героям Слава!