ГО «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АТО» ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ІЗ ДП “УКРІНФОРМ” ЩОДО ПІДТРИМКИ РЕІНТЕГРАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ

25.04

19 квітня 2024 року громадська організація «Спілка ветеранів АТО» у рамках проєкту «Реінтеграція Ветеранів: Слобожанщина» підписала меморандум про співпрацю з Українським національним інформаційним агентством УКРІНФОРМ. Метою цієї угоди є спільне висвітлення та підтримка процесів реінтеграції ветеранів російсько-української війни та членів їхніх родин, а також сімей загиблих захисників і захисниць України.

Меморандум охоплює декілька ключових напрямків співпраці, спрямованих на соціалізацію та реінтеграцію ветеранів. Документ покликаний забезпечити ефективну інформаційну підтримку та висвітлення програм, які сприяють соціалізації ветеранів та їхньому поверненню до мирного життя. 

«Цей меморандум має велике значення для ГО «Спілка ветеранів АТО», оскільки він відкриває шлях до ширшого висвітлення діяльності, спрямованої на реінтеграцію та соціалізацію ветеранів російсько-української війни. Співпраця з Укрінформом дає змогу донести інформацію до більшої аудиторії, привернути увагу громадськості до важливості підтримки ветеранів та їхніх родин, а також залучити більше ресурсів для реалізації проектів Спілки. Ми вдячні за цей меморандум, бо він є важливим кроком до розширення нашої діяльності та підтримки ветеранів на їхньому шляху до мирного життя»,- зазначив голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Даніленко. 

Підписання цього меморандуму є важливим кроком у співпраці між громадськими організаціями та національними інформаційними агентствами, спрямованій на надання  ветеранам та членам їх родин інформації щоло тих проектів, програм підтримки, допомоги для ветеранів, які реалізуються, як державою так і громадськими організаціями, благодійними фондами. Це демонструє спільну мету – допомогти ветеранам успішно повернутися до мирного життя, надати їм необхідну інформацію та підтримку на їхньому шляху до соціалізації та реінтеграції.