ГО “Спілка ветеранів АТО” презентувала інформаційний посібник «Пам’ятка учасникам АТО»

22.12

22 грудня в прес-центрі Status Quo  ГО «Спілка ветеранів АТО» презентували інформаційний посібник «Пам’ятка учасникам АТО»  про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО.  У Харківській області видали пам’ятку учасникам АТО.

«В посібнику зібрана інформація, необхідна тим, хто планує піти на контрактну службу, хто служить зараз, і вже демобілізованим. Важлива особливість пам’ятки в тому, що в ній наведені зразки необхідних для отримання різних довідок документів», – повідомив заступник начальника Східного регіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Юрій Корсунов.

« Це вже друге видання пам’ятки. Попереднє не втратило популярності, але в новому зібрані останні оновлення законодавства. Пам’ятку, в якій 186 сторінок, будуть роздавати безкоштовно в різних громадських і державних організаціях. Видано 10 тис. Примірників, але якщо друкований варіант буде недоступний, електронну версію можна скачати на сайті “Юридичної сотні” або державної служби у справах ветеранів», – повідомив  регіональний представник  ГО “Юридична сотня”, адвокат Артем Донець.

«В області більше 10 тис. учасників АТО, що створює велике навантаження на юристів, які їх надають консультації. Тому така пам’ятка дуже потрібна, її видання – великий прорив. Отримати книжку можна, зокрема в нашому центрі, який знаходиться в обласному військовому комісаріаті», – повідомив представник центру допомоги учасникам АТО Микола Сапєлкін.

img_8337 img_8332