Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” взяли участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12

ГО “Спілка ветеранів АТО” та Немишлянський осередок ГОХОСВАТО долучились до заходу з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це захід став частиною важливого проекту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”, започаткованого ГО “Спілка ветеранів АТО”. Під час урочистостей були презентовані програми, що успішно реалізуються в рамках цього проекту. Серед них – психологічна підтримка для ветеранів, надання юридичної допомоги, забезпечення фізичної підтримки та інші ініціативи, спрямовані на підтримку та реінтеграцію наших героїв у повсякденне життя.

Сьогоднішній захід – це також чудова нагода представити вам наші програми з проекту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”. Цей проект для нас не просто слова на папері. Це наш обов’язок перед тими, хто став на захист нашої країни та понесли важкі випробування. Ми прагнемо забезпечити не лише юридичну та психологічну підтримку ветеранам, але й створити умови для повноцінного відчуття підтримки та важливості кожного ветерана для нашої спільності. Вони є прикладом мужності та відваги, і ми маємо обов’язок допомогти їм в цьому новому етапі життя – каже Голова ради ГО “Спілка ветеранів АТО” Сергій Бабаєв.

На заході також був присутній Міський голова Харкова Ігор Терехов. Він додав, що висловлює подяку за теплий та дружній колектив у Немишлянському району. Така атмосфера надихає його на подальші спільні досягнення.

Ми пишаємося тим, що маємо можливість долучатися до цих важливих ініціатив та продовжувати підтримувати наших ветеранів на їхньому шляху до повноцінного життя після служби.