ГО “СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АТО” В ЗАЧЕПИЛІВЦІ

26.12

Сьогодні, 26 грудня 2023 року, в рамках проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”, наша команда представників ГО “Спілка ветеранів АТО” відвідала Зачепилівську територіальну громаду.

Під час візиту ветерани відзначили наявність в Зачепилівській громаді Програми підтримки військовослужбовців та їх сімей на 2024 – 2026 роки.

Натомість у ветеранів громади є нагальні потреби,такі як: медична, психологічна допомога, психологічна реабілітація,юридична допомога.

«У нашому проєкті “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” ми пропонуємо ряд послуг, спрямованих на підтримку та допомогу ветеранам та членам їх родин. Ми забезпечуємо безкоштовну психологічну допомогу, психологічну реабілітацію та юридичну підтримку, щоб забезпечити повноцінну та якісну реінтеграцію у цивільне життя. Наша команда завжди готова допомогти ветеранам з адаптацією та надати підтримку в складних ситуаціях», – запевняє Голова ГО «Дружини ветеранів АТО» Ольга Лехан.

Психологічна реабілітація для ветеранів є ключовою складовою їхнього повернення до повноцінного життя після служби. Цей процес надзвичайно важливий, оскільки війна залишає глибокий слід у душі та психіці людини.

Психолог проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» Тетяна Бориско каже: «Психологічна реабілітація допомагає ветеранам знайти засоби для виправлення негативних емоцій, відновлення відносин із сім’єю та оточуючими людьми. Важливе відчуття підтримки та спільноти також відіграє значну роль у психологічній реабілітації, допомагаючи ветеранам відновити внутрішню стабільність та знайти себе у цивільному житті».

На заході також були присутні представники Зачепилівської територіальної громади:

Заступник селищного голови-Подколзіна Олена

Представник пенсійного фонду – Кобизьський Вадим

Представник центру зайнятості -Гвоздік Неля

Начальник відділу соцзахисту – Семенець Ірина

Представник ТЦК та СП –Козина  Володимир,

Директор центру надання соціальних послуг – Молчанова Оксана.

Наша команда продовжує працювати над розвитком і реалізацією проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина», спираючись на підтримку ветеранської спільноти, місцевих громад та західних партнерів – урядів Канади, Фінляндії, Швеції, Швейцарії, Великобританії, Сполучених Штатів Америки.