ГО «Спілка ветеранів АТО» взяли участь в урочистостях з нагоди 25-ї річниці створення Збройних сил України

05.12

Сьогодні, 5 грудня, на святковому концерті у Будинку офіцерів де було урочисте нагородження з нагоди 25-ї річниці створення Збройних сил України прийняли участь представники ГО «Спілка ветеранів АТО», голова ХОДА  Юлія Світлічна з представниками міської та обласної влади, військовослужбовці Харківського та Чугуївського гарнізонів, особовий склад та курсанти військових навчальних закладів регіону та волонтери.

Вітаючи військових з професійним святом, Юлія Світлична підкреслила, що сьогодні ця дата є важливою не тільки для захисників країни, а й для всіх українців.

У ході урочистостей керівник ХОДА вручила військовим Харківщини державні нагороди.

«Справжніми героями сьогоднішнього дня є ті хлопці, які відстоюють кордон на передовій, – сказала керівник області. – А Харківщина, як потужний машинобудівний регіон, який відновлює та випускає військову техніку, який є кузнею кадрів для Збройних сил України, відіграє важливу роль в обороноздатності української армії. Незважаючи на важкі часи, які переживає Україна, наша армія змогла у найкоротший час відновити свою спроможність та стримати наступ, який було здійснено одним з найбільш підготованих військ світу. І саме завдяки солідарній позиції ЗСУ, добробатів, волонтерів та громадянського суспільства, ми змогли відстояти та з’єднати Україну».

День Збройних Сил України був заснований постановою Верховної Ради в 1993 році і відзначається щорічно 6 грудня – в день ухвалення закону «Про Збройні Сили України» в 1991 році.