ГО “СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АТО” ЗУСТРІЛАСЬ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ КЕГИЧІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ  

12.12

Сьогодні, 12 грудня 2023 року, в рамках проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”, команда ГО “Спілка ветеранів АТО” зустрілися з представниками Кегичівської територіальної громади.  

В ході зустрічі команда ГО “Спілка ветеранів АТО” детально обговорила  питання допомоги ветеранам, членам їх родин, родинам загиблих захисників України у Кегичівці. А також розповіли  про свій проєкт “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”, яких направлений на підтримку воїнів та їх близьких.  

“Хочу підкреслити, що спілкуюся з вами не тільки тому, що є Головою комісії Харківської обласної ради з питань соціальної політики та ветеранів. Я також є Головою громадської організації «Дружини ветеранів» – мій чоловік був ветераном АТО, і знову у 2022 році пішов захищати державу. Саме тому всі проблеми ветеранів, їх дружин, членів їх родин мені знайомі і близькі. І ефективна  допомога їм – головна мета нашої роботи і нашої з Вами зустрічі”, – каже Голова комісії Харківської обласної ради з питань соціальної політики та ветеранів Ольга  Лехан. 

На зустрічі були висвітлені всі напрямки нашої роботи,  різноманітні програми та послуги для ветеранів та їх родин. Від психологічної підтримки та юридичних консультацій до соціальної та медичної допомоги. Організація робить все можливе, щоб полегшити процес реінтеграції ветеранів у цивільне життя.  

“По-перше, після повернення з війни ветерани нерідко відчувають відсутність розуміння їхньої ситуації. Я звільнений зі служби лише 2 місяці тому, сам пережив цей процес та розумію, наскільки важливо надавати підтримку та консультації.  

По-друге, термін звільнення зі служби тривав 3,5 місяців, і цей період є вирішальним для адаптації та отримання необхідної підтримки. Наш проект надає можливість отримати консультації з соціального захисту та та допомогу у оформленні відповідних, пільг та статусів, а також підвищити ефективність взаємодії з органами місцевого самоврядування”, – ділиться своїм досвідом Голова ГО «Спілка Інвалідів-Учасників АТО «Непереможні» Руслан Агібалов.  

На зустрічі були присутні представники Кегичівської територіальної громади:

Катерина Яловнича – Начальник відділу соціального захисту населення Кегичівської селищної ради
Тетяна Богинська – Начальник відділу у справах дітей та сім’ї Кегичівської селищної ради
Юлія Ляпіна – Директор Центру соціальних служб Кегичівської селищної ради
Ірина Петруняк – Начальник Кегичівської філії Центру зайнятості
Юлія Тимченко – Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян 12 Головного управління ПФУ в Харківській області
Дмитро Максюта – ТВО начальника 2 відділу Красноградського РТЦК та СП

Зусилля ГО “Спілка ветеранів АТО” спрямовані на надання всебічної підтримки ветеранам та членам їх родин через різноманітні програми та послуги, які включають психологічну, юридичну, соціальну та медичну допомогу, а також підтримку у реабілітації та розвитку ветеранського бізнесу. 

Ми підкреслюємо: тільки спільними зусиллями державних структур, суспільства та громадських  організацій можна забезпечити адекватний та ефективний соціальний захист для ветеранів, які повертаються до мирного життя після війни.