Голосування електронної петиції “Земля для учасників АТО у місті Харкові” закінчено

25.09

Шановні побратими!

Повідомляємо, що електронна петиція “Земля для учасників АТО у місті Харкові” щодо виділення землі в межах міста Харкова воїнам – захисникам України, зареєстрована ГО “Спілка ветеранів АТО” на сайті харківської мської адміністрації набрала за 3 місяці більше ніж 5 тисяч голосів. Зараз голосування закінчено й це питання повинно найближчим часом бути розглянуто головою харківської міської ради Генадієм Кернесом.
Дякуємо всім, хто відгукнувся, хто залучав друзів, знайомих до голосування та підтримав нашу ініціативу. 

Ми сподіваємося, що позитивне рішення цієї проблеми буде незабаром прийнято і учасники АТО-харківяни зможуть реалізувати своє право на отримання земельної ділянки під забудову – гарантоване і Конституцією України, і Земельним Кодексом.
У свою чергу наголошуємо на необхідності формування для прозорого та чесного механізму розподілення земельних ділянок незалежної Ради ветеранів АТО для складання черги осіб, які у першу чергу будуть забезпечуватися земельними ділянками – на прикладі системи, яка вже працює у Києві, у Львові та Дніпрі. На наш розсуд – першочергове право на отримання земельних ділянок під забудову у межах міста Харкова повинні мати родини загиблих у АТО та інваліди-добровольці 2014 року, поранені на фронті.
Разом ми сила і спільними зусиллями маємо досягнути мети!
Слава Україні!