Голова ГО “Спілка ветеранів АТО” Олександр Сергієв разом з учасниками АТО були в Харківському національному університеті внутрішніх справ

17.12

16  грудня 2016 року голова  ГО “Спілка ветеранів АТО” Олександр Сергієв  разом з учасниками АТО були в Харківському національному університеті внутрішніх справ, де зустрілися та спілкувалися з курсантами  факультету №4 з  приводу національно-патріотичного виховання.

Представники організації розповіли про життєвий досвід в дні перебування в  зоні антитерорристичній операції.

«Потрібно освоювати усі військові професії – від стрілка до медика, все згодиться! Не забувайте, що в першу чергу ми Захисники рідної землі, а потім вже слідчі, опера, дільничі  і т.д.- зазначив Сергієв Олександр.»

«Самим важливим фактором є дружба, де у тебе є довіра і відданість до свого друга, вміння допомагати безоплатно, підтримувати, а також спільно переживати  злети та падіння – зазначив Єрьоменко Олексій.»

« Ще, головне, що ви повинні запам’ятати – це вміння готувати їжу. Ситий військовий набагато сильніше, ніж голодний. – додав Сергій Бабій.»

dscn1104 img_8247 dscn1114 img_8275 img_8260 img_8276

Декан факультету №4, підполковник поліції, вручив ГО «Спілка ветеранів АТО» подяку  за вагомий внесок у національно-патриотичне виховання курсантів факультету №4 ХНУВС.

img_8295 img_8297